Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pichičova NEJ

2. 2. 2010

 Jelikož zimní příprava týmu FC Sylvárov probíhá v plném proudu, pozvali jsme si do studia pilíře zelenočerné obrany - Pichiče. Ten Vám tak prozradí svá NEJ. Příjemnou zábavu.

1) Největší dříč,srdcař

Pichič: Srdcařů je v našem týmu hned několik.Dříč je pro mě rozhodně Mára, ten nevypustí žádný souboj.Jinak tvrdě si zahraju rád i já

2) Nejlepší technik,hračička

P: Největším technikem FCS bude asi Vícaboy, což můžu potvrdit hlavně ze zápasů a tréninků v DK.Zapomenout nemůžu na Macešku, ten se taky rád mazlí s merunou.

3) Největší spalovač

P: Stoprocentně Fero, ten toho zazdí za jeden fotbálek víc jak nadprůměrný český zedník za rok.

4) Největší dělostřelec

P: Miky, jeho dynamit v noze mi připomíná zlaté časy R. Carlose.Proto když přijede FCS na nějaký turnaj, gólmani si rvou vlasy.

5) Největší jezdec,motor

P: Tady je místo pro mazáky.Proto já a Santa.Ne nadarmo se Santiago pyšní přezdívkou hlušický expres.

6) Největší zmatkař,trémista

P: Opět Feroboy, avšak jsem za to rád.Jeho zmatkaření totiž plyne z jeho přemotivovanosti, což nikdy není na škodu.

7) Nejlepší kanonýr,zabiják

P: Kanonýra v týmu nemáme.Na každém turnaji se většinou o góly podělíme.Naposledy se zadařilo Béďovi.Proto Béďus.

8) Největší provokatér,hádavec

P: Největším provokatérem je určitě Mácaboy, často si někoho bere na paškál, což ale ve většině případů znamená dobrou zábavu u stolu.Mě osobně dokáže nejvíc nasrat Ferenc, často už jsme se nepohodli, ale spor se vždycky vyřešil.

9) Největší kliďas,chladná hlava

P: Vzorovým příkladem kliďase je náš Santaboy, ten nic neřeší.Bigru sem taky neviděl rozhozenýho.Chladnou hlavu má někdy Mára,někdy až moc.

10) Největší simulant,hypochondr

P: V FCS neznám nikoho kdo by nějak brečel, jinak by to dostal pěkně sežrat.

11) Největší lenoch

P: Tuto pozici okupuje hned několik borců.Určitě Santa, ten se nepředře.Béďa si taky rád odpočne.I Márys vynechal několik akcí kvůli spánku, v poslední době se ale lepší.

12) Největší bavič,šoumen

P: Tady záleží hodně na dané situaci.Obecně je to určitě Máca. Když se zadaří a je "forma" tak jsou to Santa a Fero.No a kameňák Mára, ten nezklame nikdy.

13) Největší manekýn,lev salónů

P: Tady musím zmínit a zároveň pochválit Majdu, často má vše sladěno do jedné až dvou barev.Z pánů je to asi Mikyboy, když je na zálabských parketách nějaká vyjímečnější akce, všichni čekají s čím se tento playboy vytáhne.

14) Největší sexuální loudil

P: Fero.Jeho metody získávání zářezů na svou pažbu jsou všeobecně známé.

15) Největší alkoholik,násoska

P: Každý z naší bandy si dopřeje kvalitního moku.Mezi největší labužníky patří Béďa,Pichič,Máca a Miky, ten nechybí na žádné akci a nikdy nevypustí možnost poklábosit s kamarády.

16) Největší abstinent,slušňák

P: Nikoho takového neznám.

17) Nejlepší tanečník,lovec

P: Bezpochyby chlouba našeho klubu - Bigra.Jeho kreace a cukání zadečkem nenechá žádné dívčí srdce klidné.Jeho učedníkem se stává Máraboy, když jdou tihle dva na místní disco, končí to vždy prošoupanými botmy.

18) Největší agresor,vyvoláváč potyček

P: Jak už sem říkal, Máca rád někoho poškádlí.Pokud to jeho oběť nevezme zrovna s humorem, bývá dusno.To je ale ojedinělý případ.Vyloženým agresorem není nikdo.

19) Největší svalovec,hranáč

P: Zase Mára, jeho bříško je pastvou pro kukadla.Maryse bych doplnil trojicí Fero,Pichič,Brekeke.Ostatním se ale též rýsují kvalitní buchty.Parádní postavy mají samozřejmě i Klarys,Majdys a Míša, tenhle fanclub nám závidí všude

20) Největší smolař

P: Smůlu si určitě vybral Santaboy, to je jasná věc.Dál snad nikdo, doufám že to tak i zůstane.

21) Dítě štěstěny,klikař
P: Štěstí potkalo všechny z nás, protože máme parádní partu.To je myslím si dost velký štěstí.

22) Největší chytrolín,všeználek

P: Kořka, ten kluk se narodil s velkou mozkovou kapacitou.To co ze sebe občas vypustí je někde na hranici mezi genialitou a sci-fi příběhem.

23) Největší osobnost,charisma

P: Náš tým se skládá z různých osobností, každý je svůj. Pro mě je osobností Mikyboy, protože má svoje tradice a hranice a nikdy z nich nevybočuje.Vždycky ví co se může a co se nehodí.

24) Nejlepší organizátor

P: Naše organizace je často dost zmatečná. O přehled v akcích se stará nejvíc asi Miky, často má totiž největší žížu.

25) Největší pretorián

P: Mára, zhruba od doby co tento pojem vymyslel.

26) Největší jedlík
P: Jedlíky našeho týmu jsou Béďa a Santa, těm opravdu chutná.Každý z týmu si rád pochutná, ale tihle kluci mají apetit opravdu někde úplně jinde.

27) Nejpodivnější záliba,koníček
P: Podivných zálib je v našem týmu habaděj.Santa chová hady ( z důvodu vidiny kvalitní večeře ),Víca si zase místo večerních akcí povídá se psem.Naším společným koníčkem je hraní stupidních her.

28) Největší sklerotik

P: Kromě holek se asi každý z nás čas od času ( pátek či sobota ráno ) probudí s "voknem".Kromě následků alkoholu sklerózou netrpí nikdo z nás.

29) Největší stydlín

P: Každý z nás se asi zastydí, pokud je zrovna u stolu brán na paškál.Dřív bych řekl Mikyho, ale teď už podle mě nevybočuje.

30) Největší špindíra,prase

P:Těžko vybírat jednotlivce, každý je občas prase

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Miky, 3. 2. 2010 0:19)

kvalitní počteníčko na dobrou noc :)