Síň slávy
2007
3. místo, Dubina Cup, Bílá Třemešná, 7. 10. 2007
Sestava: Pitko – Béďa, Pichič – Fero, Miky, Kořalovitz
2008
3. místo, Bono Cup, Dolany u Jaroměře, 28. 6. 2008
Sestava: Mižu - Béďa, Pichič - Máca, Fero, Miky, Kořalovitz
2010
2. místo, Bono Cup, Lázně Velichovky, 26. 6. 2010
Sestava: Mižu – Béďa, Mára, Pichič – Máca, Miky – Santa,Víca / Klarkys, Majda, Míša, Brekouš, Zuzoušek, Anýsek, Štěpa, Groháč, Fero
2. místo, Turnaj v Kuksu, Kuks, 3. 7. 2010
Sestava: Bigra – Mára, Pichič, Béďa, Brekouš – Víca, Santa, Miky, Máca / Klarkys, Majda, Fero, Štěpa
3. místo, Turnaj v Cerekvici, Cerekvice nad Bystřicí, 10. 7. 2010
Sestava: Štépa – Mára, Pichič, Béďa – Santa, Máca, Miky / Klarkys
2. místo, Hafnarfjordur Cup, Teplice nad Metují, 4. 12. 2010
Sestava: Buldoček - Pichič, Mára, Béďa - Miky, Máca, Fero - Brekouš, Víca / Santa, Klarkys, Majda
2011
2. místo, Turnaj v Kuksu, Kuks, 2. 7. 2011
Sestava: Buldoček – Santa, Pichič, Mára, Miky – Víca, Fero, Brebo, Máca/ Bigra, Míša, Majda, Domča, Íva, Béďa
2012
2. místo, Topa Cup, Lázně Velichovky, 30. 6. 2012
Sestava: Dvořka - Pichič, Fero, Máca, Mára - Miky, Víca, Brebo, Peca
3. místo, Turnaj v Kuksu, Kuks, 7. 7. 2012
Sestava: Santa - Mára, Pichič, Máca, Miky - Víca, Fero, Peca, Onyx
3. místo, Hafnarfjordur Cup, Teplice nad Metují, 1.12. 2012
Sestava: Buldoček - Pichič, Mára, Frenkey, Kristy, Víca, Fero, Adámek
2013
1. místo, Dubina Cup, Bílá Třemešná, 29. 6. 2013
Sestava: Miky - Mára, Pichič, Frenkey, Béďa - Víca, Kristy, Santa, Fero, Máca
1. místo, Turnaj v Kuksu, Kuks, 6. 7. 2013
Sestava: Miky - Frenkey, Pichič, Béďa - Santa, Fero, Víca
3. místo, Hafnarfjordur Cup, Teplice nad Metují, 30.11. 2013
Sestava: Vilda - Rejlik, Pichič, Béďa, Mára - Frexma - Víca, Kristy, Fero, Máca
2014
1. místo, Dubina Cup, Bílá Třemešná, 28.6.2014
Sestava: Miky - Pichič, Rejlik, Frexma - Kenty, Víca, Fero.
1. místo, Libotov Cup, Libotov, 5.7.2014
Sestava: Vilda - Mára, Pichič, Rejlik, Frexma - Fero, Kenty, Víca, Santa.
1. místo, Hafnarfjordur Cup, Teplice nad Metují, 29.11.2014
Sestava: Vilda - Mára, Pichič, Rejlik - Frexma, Kenty - Alvarezz, Fero, Votrc.
2015
1. místo, Sup Cup, Lužec nad Cidlinou, 20.6.2015
Sestava: Zero - Mára, Pichič, Frexma - Klázka, Fero, Víca, Alvarezz.
2. místo, Libotov Cup, Libotov, 4.7.2015
Sestava: Zero - Pichič, Rejlik, Labák, Frexma - Klázka, Fero, Víca, Alvarezz.
3. místo, Victory Cup, Dvůr Králové nad Labem, 27.12.2015
Sestava: Zero - Mára, Frexma, Pichič - Víca, Klázka, Fero, Žabis.